Zverejnili trailer Rogue One: A Star Wars Story

Najnovší trailer uviedla stanica NBC počas živého vysielania z olympijských hier v Riu de Janeiro.BRATISLAVA 12. augusta (WebNoviny.sk) – Tvorcovia nového filmu zo sveta Star Wars s podtitulom Rogue One, ktorý by mal doraziť do slovenských kín 15. decembra, zverejnili dlho očakávaný trailer. Ako prvá ho odvysielala televízna stanica NBC počas programového bloku z olympijských hier v Riu de Janeiro.

Vo viac ako dvojminútovom klipe ukázali divákom zatiaľ nezverejnené scény, vrátane záberu na jednu z najznámejších postáv celej filmovej ságy, Dartha Vadera. Tomu svoj hlas opäť prepožičia James Earl Jones, ktorý tak urobil naposledy v roku 2005 v poslednej časti novej trilógie Star Wars: Epizóda III – Pomsta Sithov.

Príbeh Rogue One sa bude odohrávať pred udalosťami pôvodnej trilógie, ktorej prvý diel uviedli do kín v roku 1977. Snímka predstaví skupinu rebelov, ktorí sa pokúsia ukradnúť plány stanice Hviezda Smrti pred jej dokončením. Vo filme sa objavia Felicity Jones (Jyn Erso), Diego Luna (Cassian Andor), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Forest Whitaker (Saw Gerrera) či Mads Mikkelsen (Galen Erso).

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

12. augusta 2016