Zlatý zostrih Michaela Phelpsa pochádza z holičstva Vintage

V holičstve Vintage sú na svojho zákazníka Michaela Phelpsa patrične hrdí.ATLANTA 10. augusta (WebNoviny.sk) – Americký plavec Michael Phelps zbiera zlaté olympijské medaily v Riu de Janeiro s účesom z Atlanty. K svojmu dielu sa prihlásil Raefus Cox z holičstva Vintage, kde sa najdekorovanejší olympionik histórie zastavil pred odletom na piate hry svojej kariéry.

Phelps zverejnil selfie s personálom a ďalšími zákazníkmi na Instagrame už 29. júla, odvtedy snímka nazbierala 60-tisíc lajkov a atlantské holičstvo sa teší veľkému záujmu. „Vďaka chlapcom z holičstva Vintage za pekný zostrih pred Riom!“ pripísal Baltimorčan k fotografii.

Obrazom: Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016 – šiesty deň

Phelps si holičstvo vybral vďaka tomu, že jeden z členov jeho trénerského tímu sa tu dal ostrihať tri dni pred ním. Prišiel inkognito a spoznali ho až vo chvíli, keď si dal dolu klobúk a slnečné okuliare.

„Keď všetci začali vyťahovať mobilné telefóny, pridal sa aj on a zavelil: ´Postavte sa k sebe, trochu sa zabavíme´. A odfotil nás,“ opísal netradičné júlové popoludnie Raefus Cox, ktorý sa remeslu venuje štyri roky.

Holiči z olympijskej Atlanty teraz sledujú OH 2016 a najmä plavecké súťaže s ešte väčším záujmom. „Chcem vidieť, ako môj účes obletí celý svet,“ uviedol Cox a zatiaľ môže byť spokojný. Jeho zákazník sa s účesom už trikrát postavil v Riu na najvyšší stupeň pre víťazov.

Odporúčame:

Phelps má ďalšie zlaté medaily a prepísal históriu olympiád

Phelps má na tele škvrny, Rusi hovoria o legálnom dopingu

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

10. augusta 2016