Začali sa jesenné prázdniny, viacerí školáci majú však voľno už od pondelka

373318_vzy_4663 676x449.jpg

BRATISLAVA 31. októbra (WebNoviny.sk) – Školákom sa dnes začali jesenné prázdniny, ktoré sú prvé v tomto školskom roku. Potrvajú do piatku 2. novembra.

Žiaci sa do školských lavíc vrátia opäť v pondelok 5. novembra. Harmonogram prázdnin je zverejnený na webe rezortu školstva.

Ministerstvo školstva informovalo, že viaceré školy mali riaditeľské voľno už v pondelok 29. októbra. Riaditelia totiž využili možnosť udeliť riaditeľské voľno, keďže v utorok 30. októbra bol jednorazový štátny sviatok.

Najbližšie prázdniny budú vianočné. Posledný deň vyučovania pred vianočnými prázdninami bude 21. decembra. Školáci sa opäť začnú učiť v utorok 8. januára 2019.

Viac k témam: jesenné prázdniny, prázdniny, školstvo, stredné školy, základné školy
Zdroj: Webnoviny.sk – Začali sa jesenné prázdniny, viacerí školáci majú však voľno už od pondelka © SITA Všetky práva vyhradené.

31. októbra 2018