Vlámal sa do domu speváčky Rihanny a strávil tam 12 hodín, mužovi hrozí až šesťročné väzenie

375341_3rd_annual_diamond_ball_72613 b6fcbb689b964bfc9154f6e16796c93f 676x450.jpg

LOS ANGELES 15. mája (WebNoviny.sk) – Prokuratúra v okrese Los Angeles obvinila 27-ročného muža, ktorý sa 9. mája vlámal do domu barbadoskej speváčky Rihanny.

Eduardo Leon čelí obvineniam z prenasledovania, prvostupňového vlámania sa do domácnosti, vandalizmu a kladenia odporu pri zatýkaní. Muž sa v pondelok postavil pred súd a v každom bode obžaloby poprel vinu. V prípade, že ho odsúdia, mu hrozí až šesť rokov väzenia.

Odporúčame:
Pestúnka, ktorá nožom zabila dve zverené deti Luciu a Lea, dostala doživotie

Leon je obvinený z toho, že 9. mája preskočil plot a vošiel do Rihanninho domu v Hollywood Hills. V budove údajne strávil 12 hodín a zatkli ho až na druhý deň, keď ho tam našiel speváčkin asistent.

Rihanna sa v tom čase v dome nenachádzala. Prípad ešte stále vyšetruje polícia v Los Angeles. Informácie pochádzajú z agentúry AP a webstránky www.bbc.com.

Viac k témam: Los Angeles, Rihanna, súd, väzenie, vlámanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Vlámal sa do domu speváčky Rihanny a strávil tam 12 hodín, mužovi hrozí až šesťročné väzenie © SITA Všetky práva vyhradené.

15. mája 2018