Video: Slovan Bratislava predstavil fanúšikom káder na novú sezónu

349595_slovan 3 640x420.jpg

BRATISLAVA 17. augusta (WebNoviny.sk) – Deň pred generálkou na budúcotýždňový štart základnej časti Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) mali fanúšikovia HC Slovan Bratislava šancu stretnúť sa s kompletným A-tímom „belasých“ na autogramiáde.

Odporúčame:
Slovan Bratislava získal kanadského centra Colbyho Genowaya

Tá bola spojená s oficiálnym predstavením kádra, v obchodnom centre neďaleko domovského stánku Slovana sa predstavili všetci noví hráči vrátane brankárov Jakuba Štěpánka, Mareka Mazanca, obrancov Nicka Eberta, Tommiho Taimiho aj útočníkov Jana Buchteleho či Teemuho Ramstedta. „Je super takto pred sezónou stretnúť sa s fanúšikmi. Verím, že sme ich potešili podpismi. Bola to fajn akcia,“ povedal útočník Marek Viedenský, ktorý v Slovane pôsobí od leta 2015.

Odporúčame:
Brankár Mazanec sa v Slovane uviedol víťazstvom, prvý duel v novom klube si užil

Už vo štvrtok nastúpi bratislavský klub v prípravnom zápase na ľade Banskej Bystrice. „Bude to náročný duel. Banská Bystrica bude chcieť ukázať, že vyhrala ligu zaslúžene. Musíme sa už chystať na KHL,“ myslí si Viedenský. Prvé súťažné stretnutie čaká na Slovan v stredu 23. augusta, absolvujú ho v Petrohrade proti SKA. „Tam nás čaká ešte ťažší zápas, o výsledku sa však rozhodne na ľade,“ doplnil 26-ročný center.

Viac k témam: HC Slovan Bratislava, hokej, KHL Kontinentálna hokejová liga, Slovan v KHL
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Slovan Bratislava predstavil fanúšikom káder na novú sezónu © SITA Všetky práva vyhradené.

17. augusta 2017