Real Madrid prehrával na pôde Alavésu od 7. minúty, ale potom otočil výsledok vďaka gólom Cristiana Ronalda.MADRID 29. októbra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Realu Madrid vonku zdolali hráčov Deportiva Alavés jednoznačne 4:1 v sobotňajšom zápase 10. kola španielskej najvyššej súťaže La Ligy.

Zverenci Zinedina Zidana prehrávali, keď sa v úvode presadil Deyverson. „Biely balet“ však hetrikom Cristiano Ronalda a zásahom Álvara Moratu otočil skóre duelu. Ronaldo mohol dať aj štyri góly, ale v 79. min nepremenil svoj druhý pokutový kop v stretnutí.

Gijón na vlastnom ihrisku remizoval s FC Sevilla 1:1. Oba góly padli v prvom polčase – najprv otvoril skóre hosťujúci Luciano Vietto bod pre domácich zachránil Moi Gómez.