Video: Martin Chrien debutoval v portugalskej Primeira Lige, cíti sa skvelo

349962_chrien 640x420.jpg

LISABON 21. augusta (WebNoviny.sk) – Slovenský futbalista Martin Chrien v sobotu absolvoval v portugalskej Primeira Lige svoj debut, keď v drese Benficy Lisabon v zápase 3. kola súťaže proti Belenenses (5:0) prišiel na trávnik v 71. minúte.

Najlepší strelec SR na nedávnych majstrovstvách Európy do 21 rokov, dvadsaťjedenročný rodák z Banskej Bystrice, netajil maximálnu spokojnosť „Cítim sa úplne skvelo. Hoci som hral iba v závere, vnímam to ako môj veľký osobný úspech. Pred ME dvadsaťjednotiek som nevedel, čo so mnou bude. Potom prišiel parádny turnaj v Poľsku a možnosť odísť do Benficy,“ sumarizoval Chrien v rozhovore pre denník Šport.

Odporúčame:
Lobotka má za sebou premiéru v La Lige, bol to pre neho nádherný zážitok

Keď prišiel do hry, jeho mužstvo už vyhrávalo 3:0. „Dostal som za úlohu získať nejaké lopty, držať sa v strede ihriska a pripraviť nejakú šancu. Do jednej solídnej som sa dostal aj ja, ale namiesto strely som trocha nepresne prihral Jonasovi,“ pokračoval stredopoliar.

Po zápase si zašiel s priateľkou na neskorú večeru a dožičil si výdatný spánok. „Nie som veľký spáč. Každý deň sa stretávame v tréningovom centre už o 8.30 h pri raňajkách, takže teraz som si vychutnal dlhý spánok a z postele som vyliezol až pred obedom,“ povedal pre Šport.

Viac k témam: Benfica Lisabon, futbal, Martin Chrien
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Martin Chrien debutoval v portugalskej Primeira Lige, cíti sa skvelo © SITA Všetky práva vyhradené.

21. augusta 2017