Manchester United viedol v zápase už o tri góly, domáci dokázali streliť len jeden čestný gól.LONDÝN 14. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalisti Manchestru United uspeli v úvodnom ligovom zápase pod taktovkou Josého Mourinha, keď vonku zdolali Bournemouth 3:1 v nedeľňajšom stretnutí nového ročníka anglickej najvyššej súťaže Premier League.

Odporúčame:

Hostia sa dostali do vedenia v závere prvého polčasu – chybu obrany využil v 40. min Juan Mata. Náskok „červených diablov“ zdvojnásobil v 59. min Wayne Rooney. O päť minút neskôr sa uviedol premiérovým presným zásahom v Premier League Zlatan Ibrahimovič – 3:0. Domáci nezložili zbrane a v 69. min sa dočkali čestného zásahu, keď sa presadil Adam Smith.

Výsledok nedeľňajšieho stretnutia 1. kola nového ročníka najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League 2016/2017:

Bournemouth – Manchester United 1:3 (0:1)
Góly: 69. A. Smith – 40. Mata, 59. Rooney, 64. Ibrahimovič