Video: Jaromír Jágr prišiel o zuby, prosí Santu o nové

Florida v nájazdoch boduje, Aleksander Barkov ešte nezaváhal.SUNRISE 23. decembra (WebNoviny.sk) – Na Floride vládne pred Vianocami veľká hokejová pohoda. V utorňajšom domácom zápase s Ottavou dosiahli Panthers už piate víťazstvo v sérii a radosť z neho im nepokazili ani predĺženie s nájazdovým vyústením, ani vyrazené zuby nezničiteľného Jaromíra Jágra. Domáci zasypali brankára Senators Craiga Andersona 40 strelami.

Odporúčame:

Video: Jurčo prihral na gól, Tatar s mínuskami, Hossa nehral

V riadnom hracom čase ho však prekonal iba sviatočný strelec Korban Knight, pre ktorého to bol prvý gól v sezóne. Hostia ohrozili Roberta Luonga 16-krát, ale v tretej tretine dostal puk za jeho chrbát Mark Stone a o víťazovi museli rozhodnúť až nájazdy.

V nich opäť raz predviedla svoje umenie dvojica Brandon Pirri, Aleksander Barkov, teda tí istí hráči, ktorí v nedeľu v „lotérii“ pomohli k triumfu nad Vancouverom. Pirri v tejto sezóne zo šiestich súbojov s brankármi súperov vyšiel ako víťaz päťkrát, Barkov je dokonca stopercentný (4 zo 4). Panthers si v nájazdoch polepšili na 5:1.

„Minulý rok sme sa v nich trápili, teraz chlapcom nechýba sebavedomie. Dobre sa na to pozerá,“ kvitoval tréner Gerrard Gallant podľa nhl.com.

Jaromír Jágr sa tentoraz bodovo nepresadil, ale vôbec ho to nemrzelo a náladu mu nepokazil ani krvavý incident z úvodnej tretiny, keď ho do tváre zasiahla hokejka Alexa Chiassona.

„Prišiel som o pár zubov, ale zato som na ľade zrýchlil. Mohli ste to vidieť na mojom samostatnom úniku. Nechcem viac počuť o tom, aký som pomalý, veď som sa dokázal dostať do brejku,“ doberal si Jágr novinárov.

Po zápase zavesil na sociálnu sieť fotografiu svojho chrupu s vylomenými hornými rezákmi a pridal vtipné vianočné želanie: „Drahý Santa, prosím ťa o nové zuby. Ťažko sa mi budú jesť všetky dobroty, ale aspoň nepriberiem.“ „Nechcel som ho zraniť. Veď je to žijúca legenda,“ kajal sa Chiasson.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3“; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script‘, ‚facebook-jssdk‘));To budou Vánoce :))) Bez 4 zubů :), ale má to i výhody, nebudu tolik jist a tak aspoň neztloustnu :)Posted by Jaromír Jágr on 22. december 2015

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. decembra 2015