Video: Gary Lineker splnil sľub, moderoval iba v trenírkach

Slávny anglický futbalista vybehol na obrazovku iba v trenírkach, aby divákom v obľúbenej relácii ponúkol analýzu neúspešného vstupu Leicester City do sezóny.LONDÝN 14. augusta (WebNoviny.sk) – Bývalý skvelý anglický futbalový útočník Gary Lineker (55) nie je z tých, ktorí neplnia sľuby. A to ani vtedy, ak sa treba vyzliecť do spodnej bielizne a takto sporo odetý uvádzať televízny program.

Lineker v prvý deň nového ročníka Premier League vybehol na obrazovky BBC One iba v trenírkach, aby miliónom divákov v obľúbenej relácii Match of the Day (Zápas dňa) ponúkol analýzu neúspešného vstupu Leicester City do sezóny. Úradujúci anglický majster prehral na trávniku nováčika Hull City 1:2.

Odporúčame:

Video: Nováčik Premier League zdolal majstrovský Leicester

Ranieri: Obhájiť titul? To sa skôr E.T. objaví na Piccadilly

A bývalý hráč Leicesteru Lineker splnil sľub, ktorý dal ešte v decembri fanúšikom prostredníctvom twitteru. „Ak sa Leicester stane majstrom, objavím sa v televízii iba v spodnej bielizni.“ Ako je známe, mužstvo s kurzom na víťazstvo 5000-1, sa napokon šokujúco stalo najnečakanejším anglickým šampiónom v histórii. A to ešte s náskokom 10 bodov. A Lineker musel konať.

„Keď som uzatvoril tú šialené stávku, bol som kategoricky presvedčený, že šanca na zisk titulu pre Leicester je nulová. Potom sa však stalo niečo magické a Leicester ten titul vybojoval. Tento športový zázrak ma prinútil vyzliecť sa do spodkov,“ prihovoril sa televíznym divákom Lineker, autor 95 gólov v 194 zápasoch, ktoré v minulosti odohral za Leicester.

Lineker sa v obraze objavil iba v bielych trenírkach s logom Leicesteru. Zatiaľ čo pri analýze zápasu si zachoval chladnú tvár, ďalší dvaja jeho kolegovia v pozadí, rovnako bývalí anglickí reprezentanti Alan Shearer a Ian Wright, sa usmievali od ucha k uchu. Keď program pokročil k analýze ďalšieho zápasu, Lineker sa rozhodol zmeniť vizáž. „Dosť bolo tohto šialenstva, idem sa obliecť,“ prihovoril sa divákom. Po chvíli sa vrátil a už mal na sebe košeľu a nohavice.

Video: Gary Lineker vybehol na obrazovku iba v trenírkach

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

14. augusta 2016