LONDÝN 30. januára (WebNoviny.sk) – Futbalisti FC Chelsea vybuchli na ihrisku Bournemouthu v stredajšom zápase 24. kola anglickej Premier League 2018/2019, keď prehrali vysoko 0:4.

Išlo zároveň o premiérový zápas útočníka Gonzala Higuaína v drese „The Blues“, v ktorom Argentínčan hral do 65. min. Pri svojej premiére sa nepresadil a status hviezdy zápasu si ukradol pre seba nórsky útočník Joshua King. Ďalší londýnsky klub Tottenham Hotspur doma nezaváhal a zdolal Watford tesne 2:1. V 80. min síce ešte „kohúti“ prehrávali 0:1, za 7 minút však otočili duel vo svoj prospech.

Aktuálny líder súťaže FC Liverpool doma prekvapivo stratil body proti Leicestru City pri remíze 1:1. V 3. min sa pritom presadil Sadio Mané, do polčasu však vyrovnal Harry Maguire a na tretí gól zápasu čakali diváci márne. „LFC“ napriek zaváhaniu ostáva na čele Premier League so 61 bodmi a päťbodovým náskokom na druhý Manchester City. Remíza 1:1 sa zrodila aj v stretnutí medzi Southamptonom a Crystalom Palace.

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Chelsea zahanbujúco prehrala na ihrisku Bournemouthu, Liverpool stratil body s Leicestrom © SITA Všetky práva vyhradené.