Video: Bokrošov kritik Pospíšil si neudržal nervy na uzde, počas zápasu zaútočil na fanúšikov

402767_pospisil 676x532.jpg

RALSTON 12. februára (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejový útočník Martin Pospíšil si neudržal nervy na uzde počas minulotýždňového duelu juniorskej USHL, v ktorom jeho klub Sioux City Musketeers prehral na ľade tímu Omaha Lancers 3:4 po samostatných nájazdoch.

Mladý hokejista, ktorý v úvode januára verejne kritizoval pomery v reprezentácii SR „20“ a prácu trénera Ernesta Bokroša, spomenutý piatkový zápas nedohral, pretože sa dostal do konfliktu s fanúšikmi na tribúne.

Pospíšil inkasoval dvojnásobný nižší trest za hrubosť a po príchode na trestnú lavicu sa dostal do slovnej roztržky s priaznivcami v hľadisku. Slovenský útočník hodil medzi fanúšikov fľašu s nápojom, ktorá obratom priletela späť. Mladík sa vzápätí z trestnej lavice driapal do hľadiska, zastavil ho však jeden z usporiadateľov a odtlačil do útrob štadióna. Pospíšil za to dostal trest do konca stretnutia a môže očakávať aj dištanc od vedenia súťaže. Informovali o tom aj videá na sociálnych sieťach.

Martin Pospíšil je v tejto sezóne najproduktívnejší hráč tímu Sioux City Musketeers, v 33 dueloch nazbieral 43 bodov za 12 gólov a 31 asistencií. Po incidente v piatkovom zápase za svoj klub nenastúpil v sobotňajšom súboji.

Yep. I got it on Snapchat. Pospisil threw a water bottle at the fan first so the fan threw it back. pic.twitter.com/otcKMLpdzj
— Caleb Bukacek (@kbukgolf) 9. februára 2019

Viac k témam: bitka, slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Bokrošov kritik Pospíšil si neudržal nervy na uzde, počas zápasu zaútočil na fanúšikov © SITA Všetky práva vyhradené.

12. februára 2019