Týchto škriepok mám už plné zuby, vyhlásil Sulík. Ľudia chcú počuť riešenia na zlepšenie života

362969_richard sulik 676x451.jpg

BRATISLAVA 24. februára (WebNoviny.sk) – Ľudí na Slovensku nezaujímajú politické škriepky, ale konkrétne riešenia, ktoré môžu ich život zmeniť k lepšiemu. Uviedol to v relácii televízie TA3 V politike predseda opozičnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík.

Prezident spravil chybu s účtovníctvom

Podľa jeho slov je zaujímavé, že expremiér Robert Fico (Smer-SD) nemá problém bývať v komplexe Bonaparte, v byte Ladislava B., ktorý je neprávoplatne odsúdený za ekonomickú kriminalitu na prvostupňovom súde, ale prekáža mu prezident Andrej Kiska.

Prezident podľa Sulíka spravil chybu v súvislosti s jeho účtovníctvom vo firme KTAG. K téme konfliktu Fica s Kiskom o údajnom vydieraní prezidenta, či o údajnom účelovom stíhaní konateľa firmy KTAG sa nechce bližšie vyjadrovať, podľa neho je to totiž ich záležitosť.

Škriepok má plné zuby

Predseda SaS považuje situáciu v spoločnosti rok po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej za pokojnejšiu.

„Nemám dôvod sa do prekáračiek prezidenta Kisku s pánom Ficom zapájať. Je to ich konflikt a problém. Na druhej strane je pre mňa zaujímavé, že Fico nemá problém bývať v byte daňového podvodníka, ale má zjavný problém s prezidentom,“ povedal Sulík.

„Ja už mám týchto škriepok plné zuby, aj ľudia majú týchto nezmyslov plné zuby. To, čo chcú počuť občania, sú návrhy a riešenia, ako konkrétne zlepšiť ich život,“ doplnil.

Sulík pripomenul, že strana SaS sa pripravuje na parlamentné voľby v roku 2020, preto on ako predseda strany opätovne nekandiduje v májových eurovoľbách.

Viac k témam: Kiska Travel Agency (KTAG), komplex Bonaparte, predseda strany Smer-SD, SaS Sloboda a Solidarita, Smer-SD, voľby do Európskeho parlamentu, vražda novinára
Zdroj: Webnoviny.sk – Týchto škriepok mám už plné zuby, vyhlásil Sulík. Ľudia chcú počuť riešenia na zlepšenie života © SITA Všetky práva vyhradené.

24. februára 2019