Tvorcovia Simpsonovcov pripravujú zatiaľ najdlhšiu epizódu

Hodinu trvajúci diel by sa mal na obrazovkách objaviť v januári 2017.
BRATISLAVA 9. augusta (WebNoviny.sk) – Tvorcovia animovaného seriálu Simpsonovci (1989) plánujú v januári 2017 uviesť zatiaľ najdlhšiu epizódu, ktorá by mala byť plná známych osobností. V špeciálnom diele sa predstaví pán Burns, ktorého podvedie vplyvná hudobná osobnosť a bude potrebovať pomoc od Homera, Barta či rappera Jazzyho Jamesa.

Autori seriálu tiež pre divákov pripravujú Halloweensky špeciál, ktorý by sa mal na obrazovkách objaviť 16. októbra. Pán Burns v ňom postaví springfieldske deti proti sebe podobne, ako v knižnej sérii Hry o život a jej filmových adaptáciách. Pôjde pritom už o 600. epizódu obľúbeného seriálu.

V novej, už 28. sezóne, by sa mali Simpsonovci na televízne obrazovky vrátiť 25. septembra epizódou, ktorú autori nazvali Monty Burns‘ Fleeing Circus.

Tvorcom žltej rodinky, ktorú tvoria Homer, Marge, Bart, Líza a Maggie, je Matt Groening. Seriál od svojho vzniku získal 31 cien Primetime Emmy, rodina má tiež hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy a Homerov výkrik D’oh! sa v roku 2001 dostal do Oxfordského slovníka anglického jazyka. Vysielajú ho vo viac ako sto krajinách a je preložený do päťdesiatich jazykov. V roku 2007 sa do kín dostala aj snímka s názvom Simpsonovci vo filme.

Informácie pochádzajú z webstránky www.digitalspy.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. augusta 2016