Sulíkovci majú víziu do roku 2024, opisuje potrebné reformy

Predseda strany Richard Sulík sa nazdáva, že politiku možno robiť dvoma spôsobmi. ‚Buď zistíte, čo dostatočný počet voličov chce práve počuť, a to hlásate, alebo máte nejaké presvedčenie a o jeho správnosti sa snažíte dostatočný počet voličov presvedčiť‘.BRATISLAVA 29. októbra (WebNoviny.sk) – Vízia strany Sloboda a Solidarita (SaS) do roku 2024 vychádza zo súčasnej situácie a očakávaných trendov, stanovuje priority, na ktoré sa v nasledujúcich ôsmich rokoch bude SaS sústrediť.

Vysvetlila agentúre SITA vedúca Komunikačného oddelenia a hovorkyňa Katarína Svrčeková. Ako dodala, nová vízia, ktorú podrobne predstavia už v najbližších dňoch, opisuje potrebné reformy a zmeny, ktorými by krajina mala prejsť, aby dosiahla cieľ. „Aby sa stala krajinou, v ktorej sa oplatí pracovať, podnikať a žiť,“ zdôraznila.

Odporúčame:

Sulík: Mafia sa zmocnila štátu, polícia koná proti opozícii

Predseda strany Richard Sulík sa nazdáva, že politiku možno robiť dvoma spôsobmi. „Buď zistíte, čo dostatočný počet voličov chce práve počuť, a to hlásate, alebo máte nejaké presvedčenie a o jeho správnosti sa snažíte dostatočný počet voličov presvedčiť,“ povedal agentúre SITA s tým, že v SaS majú presvedčenie a hlavne odborníkov, vďaka ktorým vedia svoje vízie aj realizovať v prospech voličov.

Vízia strany do roku 2024 sa zaoberá demografickými, ekonomickými, zahraničnopolitickými aj bezpečnostnými aspektmi. Podľa Sulíka vízia zachováva hodnoty, ktorých sa strana už od svojho založenia pridržiava.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. októbra 2016