Slovenská „dvadsaťjednotka“ už pozná program prípravných zápasov proti Grécku a Nórsku

386451_08 4 676x451.jpg

BRATISLAVA 3. februára (WebNoviny.sk) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov už pozná presný program marcových medzištátnych prípravných stretnutí proti rovesníkom z Grécka a nórskej „dvadsiatke“.

Ako referuje oficiálna stránka Slovenského futbalového zväzu (SFZ), hráči trénera Adriána Guľu nastúpia proti mužstvu z Peloponézskeho polostrova 22. marca v Žiline. Proti tímu Nórska do 20 rokov sa predstavia 26. marca v Dunajskej Strede.

„Tešíme sa na to, že sa predstavíme doma a na marcový asociačný termín sme preferovali práve domáce prostredie. Chceli sme, aby nás opäť po niekoľkých mesiacoch mohli vidieť fanúšikovia,“ povedal pre web SFZ tréner slovenskej „dvadsaťjednotky“ Adrián Guľa.

Pri organizácii zápasov sa muselo prihliadať aj na niektoré požiadavky súperov. „S Grékmi sme sa dohodli bez problémov, Nóri si však zažiadali, že chcú hrať na prírodnom ihrisku. Pre nich je to už príprava na MS dvadsaťročných, ktoré organizuje Poľsko. Preto chceli, aby sa hralo čo na najpodobnejších podmienkach ako v usporiadateľskej krajine,“ doplnil Guľa.

Viac k témam: slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská „dvadsaťjednotka“ už pozná program prípravných zápasov proti Grécku a Nórsku © SITA Všetky práva vyhradené.

3. februára 2019