Šejk núka milióny za súboj Furyho s Kličkom na jeho jachte

Tyson Fury je kontraktom zaviazaný k odvete s Vladimirom Kličkom na nemeckej pôde.BRATISLAVA 5. februára (WebNoviny.sk) – Britský profesionálny boxer Tyson Fury odhalil, že jeden dubajský šejk mu ponúkol usporiadať jeho odvetu s Ukrajincom Vladimirom Kličkom o opasky v superťažkej hmotnostnej kategórii na vlastnej jachte. Súboj by vyniesol 120 miliónov amerických dolárov, hoci by bol rezervovaný pre 120 vyvolených.

Obrazom: Kličko v zápase roka prehral s Furym

„Máme päť možných dejísk. Londýnske Wembley či Croke Park v Dubline. Dúfam však, že sa nevrátime do Nemecka. To už radšej poďme do Kataru alebo Abú Zabí. Dokonca sme rokovali o zápase na jachte. Šejk chcel pozvať 120 ľudí, z ktorých každý by za lístok zaplatil jeden milión USD. Neprenášala by to žiadna televízia, len 120 ľudí sledujúcich duel o titul majstra sveta v najťažšej divízii. Nepovedal, koľko presne by som dostal, ale zrejme väčšinu zo 120-miliónového výnosu. To by som bral. Asi to je momentálne nereálne, no bol by to epický príbeh,“ prezradil pre agentúru PA Sport 27-ročný Fury, citoval ho zámorský server ESPN.

Odporúčame:

Senzácia! Superťažká váha má nového šampióna. Kličko prehral

Obrazom: Fury porazil Klička a po zápase v ringu spieval

Fury je kontraktom zaviazaný k odvete s Kličkom na nemeckej pôde, hrozí však odchodom zo scény. „Chýba mi motivácia. Mohol by som to zabaliť, odplávať pri západe slnka, nezdolaný, a žiť normálne. Vždy som si hovoril, že nebudem boxovať iba pre peniaze,“ dodal temperamentný Brit.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

5. februára 2016