Prezident Kiska prezradil, kde strávi vianočné sviatky

Prvého januára bude Andrej Kiska v Bratislave a zúčastní sa na ekumenickej bohoslužbe Te Deum.BRATISLAVA 23. decembra (WebNoviny.sk) – Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska strávi vianočné sviatky v rodinnom kruhu. Na štedrovečernom stole nebude ani tento rok chýbať kapor pripravený podľa jeho špeciálneho receptu.

„Na Štedrý deň budem doma s rodinou. Stromček zdobíme spolu s deťmi, ktoré majú tendenciu vyzdobiť len miesta kam dočiahnu, mojou úlohou je to potom esteticky vyladiť. Syn je ešte malý a verí, že darčeky nosí Ježiško, takže nás čaká malé divadielko. Mojou úlohou je tiež príprava kapra, mám na to špeciálny recept. Manželka zasa varí úžasnú kapustnicu,“ prezradil svoje plány na Vianoce.

Ako ďalej uviedol, s rokom 2015 sa rozlúči v podobnom duchu. „Na Silvestra budem v kruhu najbližších priateľov. Počas roka trávim veľa času bez rodiny a detí, a preto si ich chcem užiť. Prvého budem v Bratislave a zúčastním sa na ekumenickej bohoslužbe Te Deum,“ prezradil.

A čo si prezident Kiska želá najviac do nového roku? „Všetkým ľuďom želám, aby im vianočná nálada, pokoj, láska a pochopenie zostali po celý rok,” uviedol na záver.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. decembra 2015