Opitý 70-ročný lekár zo žilinskej nemocnice už čelí obvineniam

368611_mf12492 676x449.jpg

BRATISLAVA/ŽILINA 6. septembra (WebNoviny.sk) – Opitého službukonajúceho lekára, ktorého v utorok odviedli z nemocnice policajti, obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

“Poverený príslušník skrátené vyšetrovanie skončil a spis predložil prokurátorovi s návrhom na podanie obžaloby,” agentúru SITA o tom informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Odporúčame:
Starý lekár v Žiline bol hrubý k pacientom, polícia ho odviedla a podrobila ho dychovej skúške

Podozrenie, že 70-ročný doktor je opitý, pretože bol hrubý na pacientov, prijali na tiesňovej linke v utorok po 23:00.

Po výzve policajtov absolvoval dychovú skúšku a nafúkal 1,63 promile alkoholu. Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na jeden rok.

Viac k témam: Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline, opitý lekár
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý 70-ročný lekár zo žilinskej nemocnice už čelí obvineniam © SITA Všetky práva vyhradené.

6. septembra 2018