Objednať sa na termín? Zákazníci to môžu urobiť po novom

Bratislava 23.1.2017 – Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings – užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

Microsoft Bookings predstavuje rýchlu a sofistikovanú alternatívu k rezervácii termínov cez telefón. Po novom môžu zákazníci využiť intuitívne webové rozhranie, kde sa bez ohľadu na čas a miesto dokážu pohodlne registrovať na konkrétny voľný termín. Postačí im vyplniť niekoľko základných údajov a odoslať – a to nielen z počítača, ale aj mobilného zariadenia.

Prehľadná evidencia objednávok klientov v jedinom kalendári prístupnom všetkým zúčastneným stranám vnáša do rezervácií termínov poriadok a odbúrava chybovosť – napríklad úplne eliminuje dvojité objednávky na rovnaký termín. Zároveň je možné nastaviť automatické pripomienky v stanovenom čase a minimalizovať tak riziko zmeškaných termínov.

„V dnešnom veľmi rýchlom svete nie je výnimočné, že ľudia skrátka zabudnú prísť na stretnutie, alebo im to neumožnia nečakané okolnosti. S Microsoft Bookings sa takáto nemilá udalosť vyskytne skutočne len veľmi výnimočne, pretože okrem upozornenia môže používateľ svoj termín aj zmeniť či úplne zrušiť,“ potvrdzuje Ján Schwarz zo spoločnosti SOFTIP. „Firme tak šetrí čas aj peniaze a jej pracovníkom uľahčuje plánovanie a efektívne využívanie času.“

A to nie sú jediné benefity. Zvýšenie komfortu klientov, odbúranie čakania, zlepšenie imidžu spoločnosti idú ruka v ruke s ďalšími technologickými možnosťami, ktoré ponúka Microsoft Bookings. Patria medzi ne napríklad automatické pridávanie schôdzok do kalendára zákazníka aj konkrétnych pracovníkov a ich aktualizácia (vrátane Outlooku a kalendára Google). Zamestnanci pritom nemusia mať účet v Office 365, postačí jedno platené konto Office 365 Business Premium, ktoré SOFTIP ponúka za mesačný poplatok 9,90 eur.

Viac informácií: www.softip.sk/bookings

O spoločnosti SOFTIP

SOFTIP je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov IT produktov a služieb na Slovensku. Má 25 rokov skúseností, stará sa o viac ako 6 300 zákazníkov a je najväčším slovenským výrobcom podnikových informačných systémov. Jeho riešenia nájdete aj v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách.

Spoločnosť má vybudovaný Integrovaný manažérsky systém (IMS), ktorý certifikovala renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia.

Kompetentnosť, spoľahlivosť a vysokú úroveň služieb si upevňuje vytváraním strategických partnerstiev s renomovanými nadnárodnými IT spoločnosťami.

SOFTIP je Microsoft GOLD Certified Partner. Už dvakrát bol ocenený titulom Microsoft Partner of the Year, ktorý je udeľovaný najlepším partnerom spoločnosti Microsoft v jednotlivých krajinách. Dôkazom využívania najvyspelejších technológií a kvality poskytovaných služieb a riešení je aj séria deviatich víťazstiev v súťaži Microsoft Industry Awards.

V roku 2007 SOFTIP uzatvoril partnerstvo aj s najväčším svetovým výrobcom podnikového softvéru, so spoločnosťou SAP. Dlhodobo je jej najlepším partnerom pre SAP Business One na Slovensku.

SOFTIP je členom IT Asociácie Slovenska.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. januára 2017