Nové zdroje neprerušovaného napájania od Schneider Electric

BRATISLAVA 21. decembra (WBN/PR) – Schneider Electric rozšíril portfólio zdrojov neprerušovaného napájania Galaxy 300 pre malé a stredné firmy, ktoré ponúkajú efektívne narábanie s energiou a ochranu dôležitých aplikácií pred výpadkami. Zároveň si zachovávajú nízke prevádzkové náklady a jednoduché ovládanie.

Rozšírenie radu zdrojov neprerušovaného napájania od Schneider Electric o modely 60 kVA a 80 kVA, so sebou prináša riešenie pre menšie a stredne veľké firmy. Portfólio Galaxy 300 je určené na zabezpečenie funkcií kritických aplikácií s dôrazom na efektívne využitie energie, jednoduchú inštaláciu a ovládanie.

„Naši používatelia a partneri vyžadujú spoľahlivosť a stálu dostupnosť energie s jednoduchým a pohodlným ovládaním,“ hovorí Sam Wu, medzinárodný produktový manažér Schneider Electric. S pridaním modelov 60 kVA a 80 kVA, je portfólio Galaxy 300 10 do 80 kVA schopné ponúknuť riešenie pre široký rozsah firiem a pritom presne špecifikovať zdroj pre individuálne potreby klienta s pohodlnou inštaláciou, ovládaním, údržbou a efektívnosťou narábania s energiou.

Medzi ďalšie funkcie systému patrí:

• Možnosť zapojiť až dva nezávislé zdroje energie
• Znížená potreba nadrozmerných káblov, ističov a generátorov
• Varianty s internými a externými batériami
• Dostupnosť trojfázových a jednofázových konfigurácií
• Obmedzené používanie nebezpečných látok (RoHS)

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

21. decembra 2015