Norbert Faith – nový výkonný riaditeľ Contineo s.r.o.

BRATISLAVA 11. augusta (WBN/PR) – Na pozíciu výkonného riaditeľa v spoločnosti Contineo nastúpil od augusta 2016. „Mojou víziou je prinášať inovatívne riešenia a služby, ktoré budú podporovať dlhodobú spoluprácu a spokojnosť zákazníkov“, hovorí Norbert Faith, ktorý má vyše 17-ročné skúsenosti na vedúcich pozíciách vo viacerých IT firmách na Slovensku i Ukrajine.

Ing. Norbert Faith má 44 rokov, je absolventom Ekonomickej univerzity – Národohospodárskej fakulty v Košiciach. Po skončení štúdia pracoval ako konzultant a projekt manažér v spoločnosti IDS Scheer Slovakia, neskôr ako výkonný riaditeľ 13 rokov v spoločnostiach Software AG Slovakia a Software AG Ukraine. Posledný rok pracoval v spoločnosti FPT Slovakia ako Global Lead Manager.

Spoločnosť Contineo s.r.o. ktorá v tomto roku oslavuje 20. výročie založenia, je slovenským GOLD partnerom spoločností Polycom a pexip. Naďalej rozvíja úzku kooperáciu aj s ďalšími IT lídrami – Microsoft, Cisco Slovakia, AXIS, či Honeywell. Medzi dlhoročných zákazníkov patria viaceré energetické a rozvodné podniky, finančné spoločnosti, univerzity, výrobné závody i retail reťazce.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

11. augusta 2016