Neexistuje hráč ako Ronaldo, Real Madrid urobil historickú chybu, myslí si Calderón

366707_cristiano ronaldo 1 676x373.jpg

MADRID 16. júla (WebNoviny.sk) – Niekdajší prezident španielskeho futbalového klubu Real Madrid Ramón Calderón (2006-2009) si myslí, že jeho nástupca Florentino Pérez urobil „historickú chybu“, keď súhlasil s predajom útočníka Cristiana Ronalda do talianskeho Juventusu Turín.

Odporúčame:
Ronaldo v Juventuse? Bude ako vždy. Strieľať góly, smeje sa tréner „starej dámy“ Allegri

Ako je známe, 33-ročný Portugalčan po deviatich úspešných sezónach v Madride požiadal o odchod zo Štadióna Santiaga Bernabéua, v metropole Piemonte ho oficiálne predstavia v pondelok.

Odporúčame:
Ronaldo pri svojom odchode zverejnil list, roky v Reale Madrid boli najšťastnejšie v jeho živote

„Je to smutné, že Real predal hráča ako Cristiano Ronaldo. Je to skutočná škoda. Zvlášť, keď si predstavím, koľko úsilia ma stálo, kým som ho pred rokmi s mojimi spolupracovníkmi presvedčil, aby prestúpil z Manchestru do Madridu. A ešte k tomu ho predali za 100 miliónov. Za takú sumu neexistuje hráč, ktorý strelí za sezónu minimálne 60 gólov. Neexistuje žiadny taký hráč ako Cristiano. Je to historická chyba, tá suma je naozaj nízka,“ povedal denníku AS Ramón Calderón.

Viac k témam: Cristiano Ronaldo, futbal, Juventus Turín, La Liga, Real Madrid, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Neexistuje hráč ako Ronaldo, Real Madrid urobil historickú chybu, myslí si Calderón © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júla 2018