Na vianočných trhoch v BA sa rozdávali dvojité porcie

BRATISLAVA 23. decembra 2015 (WBN/PR) – Počas bežného dňa vianočné trhy zívajú prázdnotou. Inak tomu spočiatku nebolo ani vo štvrtok, 17. decembra. Niekoľko ľudí sa spokojne prechádzalo pomedzi stánky na ceste zo svojich obedných páuz a stánky ich smutne hypnotizovali výkladmi plnými dobrôt.

Jeden stánok však o objednávky nemal núdzu. Jeho tajomstvo bolo jednoduché – každý zákazník dostal k objednávke dvojnásobnú porciu. Pozrite si, ako ľudia reagovali na túto nezvyčajnú štedrosť.

Autorom neobyčajne štedrých Vianoc bol mobilný operátor Tesco mobile. Zmenil tak navonok Úplne obyčajný stánok na stánok, v ktorom tak ako v Tesco mobile dostali zákazníci dvojnásobnú porciu. A bolo len na nich, či si ju užijú sami alebo sa podelia so svojimi známymi.

V stánku sa objavila aj Katka Baranová, herečka z populárneho vianočného spotu pre Tesco mobile, ktorý inšpiroval túto netradičnú akciu. Atmosféru stánku dopĺňala dobrá nálada, prekvapené pohľady na dvojnásobné porcie a radostné úsmevy obdarovaných zákazníkov.(_gdeaq = window._gdeaq || []).push([‚hit‘, ‚gdesk‘, ‚.A6biXfgQ.BunS2Hxr0AVZSq373uW2M2paujvKryOBv.P7‘, ‚xdkhpsfgcn‘, ‚mrwobtgclrdrduazrdnudcezhflc‘],
[‚viewable‘, ‚gdesk‘, ‚.A6biXfgQ.BunS2Hxr0AVZSq373uW2M2paujvKryOBv.P7‘, ‚uerncqpkmi‘, ‚_gde_isndwl_uerncqpkmi‘]);

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

23. decembra 2015