Muž uniesol dvojmesačné dieťa a nechal ho pod nadjazdom, podľa výpovede mu to nariadil Boh

350146_thinkstockphotos 151335384 640x420.jpg

MINDEN 23. augusta (WebNoviny.sk) – Polícia v americkom štáte Louisiana zatkla muža, ktorý uniesol dvojmesačného chlapčeka menom Elijah a nechal ho pod nadjazdom.

Dvadsaťpäťročný Kyshaun Wilson nie je pokrvným príbuzným rodiny, no matka dieťaťa Shameisha Thomas uviedla, že ho brali ako jeho uja.

Odporúčame:
Matka s priateľom zabudli dieťa v aute, po jeho smrti im hrozí obvinenie zo zabitia

Podľa informácií KSLA-TV začala polícia s hľadaním bábätka v pondelok v skorých ranných hodinách. Policajný zástupca mesta Minden Steve Cropper prezradil, že únosca dal dieťaťu fľašku, pretože plakalo a odišiel s ním z domu.

Neskôr stopol auto do Shreveportu a potom dieťa nechal pod nadjazdom. V Shreveporte povedal bezdomovcovi, čo urobil, a ten kontaktoval políciu, ktorá ho zatkla a obvinila z únosu dieťaťa s priťažujúcimi okolnosťami. Wilson najprv zaprel, že uniesol bábätko, no napokon polícii prezradil, kde ho nechal a dodal, že mu to nariadil Boh. Bábätko našli spiace, zabalené v prikrývke, pričom malo len malé odreniny.

Viac k témam: dieťa, únos, USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž uniesol dvojmesačné dieťa a nechal ho pod nadjazdom, podľa výpovede mu to nariadil Boh © SITA Všetky práva vyhradené.

23. augusta 2017