Muž našiel v záhrade šesť mŕtvych tínedžerov

Príčina úmrtí šiestich tínedžerov je zatiaľ nejasná, nie sú však nijaké náznaky, že by mohlo ísť o násilný trestný čin.ARNSTEIN 29. januára (WebNoviny.sk) – Polícia v bavorskom meste Arnstein sa snaží objasniť okolnosti úmrtia šiestich ľudí vo veku 18-19 rokov, ktorých bezvládne telá sa našli v nedeľu v jednej z miestnych záhrad.

Podľa vyhlásení oblastného policajného riaditeľstva a prokuratúry v blízkom Würzburgu objavil mŕtvych tínedžerov vlastník záhrady, pričom viacerí z nich boli jeho deťmi. Otec ich prišiel ráno skontrolovať, pretože sa mu neozvali od predošlého večera, keď usporiadali v záhradnom domčeku súkromnú oslavu.

Nemenovaný muž po náleze tiel v altánku privolal záchranárov a hasičov, tí však mohli už len konštatovať smrť. Príbuzným tínedžerov poskytol pomoc krízový tím psychológov, ako aj miestny farár. Skupina šiestich mladých žien a mužov pochádzala z bavorských okresov Main-Spessart a Schweinfurt. Podľa polície je príčina úmrtí zatiaľ nejasná, nie sú však nijaké náznaky, že by mohlo ísť o násilný trestný čin.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

29. januára 2017