Most-Híd považuje odkazovanie požiadaviek strán cez médiá za nezrelý politický marketing

BRATISLAVA 23. augusta (WebNoviny.sk) – Vládna strana Most-Híd vyzýva koaličných partnerov k rozvážnemu postupu pred piatkovou Koaličnou radou.

Ako agentúru SITA informuje v stanovisku Mosta-Híd hovorkyňa strany Klára Debnár, odkazovanie požiadaviek jednotlivých strán cez médiá považujú za nezrelý politický marketing.

Odporúčame:
Dankova SNS príde na Koaličnú radu s viacerými požiadavkami

„Vyzývame ku korektnej koaličnej spolupráci tak, ako sme sa dohodli na začiatku. Pred médiá podľa nás patria politické dohody a nie politické návrhy. Vytĺkanie politických bodov nie je úlohou dnešného dňa,“ uvádza Most-Híd s tým, že úlohou dnes „ak stále platí deklarovaná snaha koaličných partnerov o zachovanie stability a pokoja v krajine, je vrátiť sa k pracovnému stolu a rokovať“.

Most-Híd podľa vyhlásenia takto postupoval a bude postupovať. Preto bude iniciovať, aby sa v budúcnosti o návrhoch, ktoré sa dostanú skôr pred médiá ako na rokovací stôl, nerokovalo.

Most-Híd takto reaguje po tom, čo koaličná SNS v stredu cez médiá informovala o tom, že na Koaličnej rade v piatok 25. augusta bude žiadať nové prísnejšie pravidlá pre zverejňovanie majetkových priznaní verejných činiteľov.

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, koaličná kríza, Most-Híd, Robert Fico, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Most-Híd považuje odkazovanie požiadaviek strán cez médiá za nezrelý politický marketing © SITA Všetky práva vyhradené.

23. augusta 2017