BRATISLAVA 6. septembra (WebNoviny.sk) – Na diaľnici D2 v blízkosti tunela Sitina sa v stredu skoro ráno stala nehoda. Nákladné auto tu zrazilo chodkyňu.
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, 31-ročná žena vošla do jazdnej dráhy ťahača Volvo s návesom. S ťažkými zraneniami najmä dolných končatín ju previezli do nemocnice. Vodičovi alkohol nezistili, žene odobrali krv.
Odporúčame:
Pri nehode lietadla zomrel pilot, matka s dcérou Chloe prežili
Presné okolnosti nehody vyšetrujú. Polícia prízvukuje, že diaľnica je určená iba pre vodičov motorových vozidiel, iným účastníkom cestnej premávky je používanie diaľnice zakázané.
Viac k témam: dopravná nehoda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladá žena skončila v nemocnici, nákladiak ju zrazil na diaľnici D2 pri tuneli Sitina © SITA Všetky práva vyhradené.
6. septembra 2018