Matovič nazval Fica cigánom, ľuďom stúpli faktúry aj o 700 %

Na základe nových predpisov podľa Igora Matoviča narástli domácnostiam účty za energie o stovky a v niektorých prípadoch o tisícky percent.BRATISLAVA 1. februára (WebNoviny.sk) – Opozičný poslanec a líder hnutia OĽaNO Igor Matovič upozornil, že na východnom Slovensku vzrástli ceny za distribúciu elektriny. Ako uviedol na stredajšej tlačovej besede, zhruba 200 tisíc domácností na východnom Slovensku, ktoré vlastnia chatu či garáž, dostanú navýšené faktúry.

Odporúčame:

Matovič uprednostnil ľudí pred salutovaním Dankovi

Matovič zablahoželal Dankovi k povýšeniu na kapitána

„Na základe nových predpisov narástli domácnosti účty za energie o stovky a v niektorých prípadoch o tisícky percent,“ povedal Matovič. Podľa výpočtov opozičného poslanca a na základe sťažností konkrétnych odberateľov sa napríklad majiteľovi garáže na východnom Slovensku zvýši faktúra o 700 %, či majiteľovi záhradky o 1500 percent.

„Toto sú stabilné ceny energií, ktorými sa Robert Fico chváli na billboardoch. Pán Fico, pán premiér, pán diletant, pán cigán Robert Fico, lebo cigán je ten, kto klame ľudí. Odteraz nebudem nosiť tričko Fico chráni zlodejov, ale cigán Fico. Lebo si to zaslúži,“ konštatoval Matovič.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

1. februára 2017