Manželka princa Williama oslavuje svoje narodeniny v súkromí

Narodeniny vojvodkyne Kate si fotografiami a videošotmi pripomínajú aj ďalšie, nielen britské, médiá.LONDÝN 9. januára (WebNoviny.sk) – Keď išiel dvojročný britský princ George tento týždeň prvýkrát do jasličiek, držal za ruku mamu Kate aj otca Williama.

Jeho prvý deň v kolektívnom zariadení však bol oveľa viac ako iba osobný míľnik malého dieťaťa. Bol jasnou známkou toho, že manželka princa Williama, vojvodkyňa z Cambridge Kate, ktorá dnes oslavuje svoje 34. narodeniny, navždy zmenila britskú kráľovskú rodinu, napísal server eonline.com.

Odporúčame:

Princ George začal chodiť do jaslí

Hovorca britskej kráľovskej rodiny k jej dnešným narodeninám povedal iba jednu vetu: „Tento deň strávi v súkromí. So svojou rodinou v ich dome Anmer Hall v grófstve Norfolk, kde bude v bezpečí pred britskou tlačou,“ informovala v sobotu tlačová agentúra DPA.

Eonline.com dodáva, že Kate strávi deň v súkromí a jej oslava narodenín bude pripomínať oslavu v ktorejkoľvek inej rodine. Ona už však nie je obyčajné dievča, je dievča, ktoré dosiahlo nemožné a raz bude kráľovnou. Jej cestu životom mapuje fotograficky od jej detských rokov – na prvej snímke má iba tri roky – cez školské roky až po spoločné snímky štvorčlennej rodiny, do ktorej vlani pribudla princezná Charlotte.

Narodeniny vojvodkyne Kate si fotografiami a videošotmi pripomínajú aj ďalšie, nielen britské, médiá.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

9. januára 2016