Letisko v Bratislave získalo pravidelnú linku, do Moskvy bude možné lietať aj sedemkrát za týždeň

400374_letisko_bratislava_zimna_udrzba 676x346.jpg

BRATISLAVA 31. januára (WebNoviny.sk) – Ruská letecká spoločnosť Pobeda bude prevádzkovať pravidelnú linku medzi Bratislavou a Moskvou aj v letnom letovom poriadku od konca marca do konca októbra 2019.

Niekoľkokrát za týždeň

Lety bude zabezpečovať aj počas jari a jesene denne, v lete trikrát týždenne. Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vo štvrtok zároveň informovalo, že ruský dopravca začal predaj leteniek na tohtoročnú letnú sezónu.

„Z Bratislavy do Moskvy a späť sa bude od začiatku letného letového poriadku, teda od 31. marca 2019, lietať do Moskvy sedemkrát týždenne. Denné frekvencie letov sú k dispozícii počas apríla, mája a od polovice septembra do konca októbra,“ uviedla hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková.

Najvyužívanejšie lety

„Od polovice júna do polovice septembra bude dopravca Pobeda zabezpečovať z Letiska M. R. Štefánika pravidelné linky do Moskvy a späť trikrát týždenne – vždy v pondelok, v stredu a v sobotu,“ dodala hovorkyňa.

Moskva sa v roku 2018 umiestnila na treťom mieste spomedzi najvyužívanejších letov z Bratislavy a späť. Spoločnosť Pobeda na trase Bratislava – Moskva zabezpečuje pravidelné lety od decembra 2015 lietadlom typu Boeing 737-800 NG s kapacitou 189 miest.

Viac k témam: Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, Pobeda
Zdroj: Webnoviny.sk – Letisko v Bratislave získalo pravidelnú linku, do Moskvy bude možné lietať aj sedemkrát za týždeň © SITA Všetky práva vyhradené.

31. januára 2019