Kvôli defektu takmer nedorazil, napokon vyhral 15 100 eur!

Pochádza z obce, ktorá ma len 300 obyvateľov. Nechýbalo však veľa, a z Tročian pri Bardejove by do štúdia ani nedošiel. Cyril mal napokon skvelý deň. Spomedzi šiestich hráčov nedeľňajšej Hry o Niké zvládol všetky kolá najlepšie a dostal sa až na Miliónovú cestu. A na tej urobil tri šťastné kroky.

Tým prvým sa posunul na ŠTVORLÍSTOK, ktorým si prilepšil o 7 500 eur. Následne ho virtuálne kocky Hry o Niké poslali na OTÁZNIK, kde si mohol vybrať neznámu, ale istú finančnú výhru alebo skúter. „Lepšie sú peniaze v hrsti ako defekt na skútri,“ žartoval moderátor Andrej Bičan. Po ceste do štúdia dostal totiž Cyril na aute defekt a na natáčanie prišiel v poslednej chvíli. Napokon si vybral peniaze a spolu s 2 000 eurami, ktoré našiel na svojom poslednom políčku, si tak celkovo na Miliónovej ceste prilepšil o 15 100 eur!
Staňte sa fanúšikom Hry o Niké na facebooku a dozviete sa najčerstvejšie novinky – kliknite sem!

A ako peknú výhru investuje? „Potrebujeme zrenovovať kúpeľňu a opraviť strechu na dome,“ prezradil výherca. Okrem šeku si odnáša z Bratislavy aj príjemný zážitok: „Bola to dramatická hra a Andrej je super moderátor, vie, ako zabaviť publikum,“ zhodnotil Cyril.

Zo žrebovacieho bubna Hry o Niké vytiahol šťastný výherca aj ďalšiu šesticu, ktorá si v TV šou s Andrejom Bičanom zahrá o skvelé výhry. Kúpte si svoj žreb aj vy a využite šancu vyhrať až 1 000 000 eur!

Týchto šesť Slovákov bude už 6. novembra hrať o 1 000 000 eur:

Júlia Ostrolucká, Detva
Anna Belková, Čierny Balog
Renáta Janečková, Štvrtok na Ostrove
Jozefína Dušičková, Nová Dubnica
Jaroslav Mikicka, Štefurov /v hre zastupuje starého otca Jozefa/
Mária Šteflovičová, Pezinok

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

26. októbra 2016