Kovalík na turnaji v Indian Wells nestačil na Thiema

Za singlové účinkovanie v Indian Wells získal Jozef Kovalík 19 530 USD a vrátane kvalifikácie 41 bodov do príslušného rebríčka.INDIAN WELLS 13. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský tenista Jozef Kovalík neuspel v hlavnej súťaži dvojhry na turnaji ATP World Tour Masters 1000 BNP Paribas Open na tvrdom povrchu v americkom Indian Wells v Kalifornii (dotácia 6 134 605 USD) v nedeľňajšom súboji 2. kola, keď podľahol nasadenej jedenástke Rakúšanovi Dominicovi Thiemovi za 107 minút 6:7 (4), 6:7 (3).

Dvadsaťtriročný Bratislavčan v 1. kole vyradil Francúza Pierra-Huguesa Herberta a dosiahol svoj premiérový triumf na hlavnom okruhu. Za singlové účinkovanie v Indian Wells získal slovenský tenista 19 530 USD a vrátane kvalifikácie 41 bodov do príslušného rebríčka.