Kimi Räikkönen a modelka Virtanenová sa vzali v kláštore

Kimi Räikkönen je v tejto sezóne efjednotky členom tímu Ferrari a po 12 z 21 podujatí seriálu MS mu patrí 4. priečka so ziskom 122 bodov.SIENA 8. augusta (WebNoviny.sk) – Fínsky jazdec formuly 1 Kimi Räikkönen (36) sa po druhý raz v živote oženil. Jeho vyvolenou sa stala modelka Minttu Virtatenová, s ktorou ho spája aj 19-mesačný synček Robin. Informoval o tom aj Daily Mail.

Víťaz dvadsiatich veľkých cien F1 Räikkönen už raz bol ženatý. Desať rokov prežil v manželskom zväzku s bývalou Miss Škandinávia Jenni Dahlmanovou (2004 – 2014). Neskôr stretol Virtanenovú, ktorá si zarábala aj predvádzaním spodnej bielizne či fitness oblečenia.

Pár sa zosobášil v nedeľu v starobylej kaplnke cisterciánskeho kláštora medzi mestami Chiusdino a Monticiano neďaleko Sieny v talianskom Toskánsku. Médiá aj verejnosť mali vstup zakázaný. Medzi hosťami nechýbal šéf scuderie Ferrari Maurizio Arrivabene a jeho manželka Stefania Bocchiová. „Kimi je človek, ktorý ľuďom príliš nedôveruje a vo sfére medziľudských vzťahov býva veľmi opatrný. Dlho mi trvalo, kým som si získala jeho dôveru. Až vlani v máji ma požiadal, aby som prestala pracovať a odišla s ním žiť do Švajčiarska,“ uviedla Minttu Virtanenová pre fínsky lifestylový časopis Kauneu a Terveys.

Kimi Räikkönen je v tejto sezóne efjednotky členom tímu Ferrari a po 12 z 21 podujatí seriálu MS mu patrí 4. priečka so ziskom 122 bodov. V roku 2007 sa pod krídlami rovnakej svetoznámej značky stal majstrom sveta.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

8. augusta 2016