Kaufland Winter Classic Games 2019 (foto): HC ’05 iClinic Banská Bystrica – HKM Zvolen (online)

401591_kaufland winter classic games 2019 foto_ hc ’05 iclinic banska bystricahkm zvolen.jpg

BANSKÁ BYSTRICA 3. februára (WebNoviny.sk) – Na Štadióne VŠC Dukla Banská Bystrica sa v nedeľu hrá premiérový zápas Tipsport ligy pod holým nebom medzi domácim tímom HC ’05 iClinic Banská Bystrica a regionálnym rivalom HKM Zvolen.

V rámci podujatia Kaufland Winter Classic Games 2019 sa už v sobotu uskutočnil Súboj legiend, v ktorom Tipsport tím zdolal svojho súpera Kaufland tím v pomere 23:21. Na klzisku proti sebe za jednotlivé tímy nastúpili štyria korčuliari. Najlepším strelcom exhibičného podujatia sa stal legendárny Miroslav Šatan so 4 gólmi.

Do konečného skóre sa rátali aj výsledky zo šiestich súťaží zručností, ktoré sa konali počas prestávok medzi tretinami (nájazdy trojíc, súťaž o najtvrdšiu strelu, streľbu ponad zaparkované automobily, samostatné nájazdy, streľbu na terče a dokonca aj streľbu zo strechy priľahlej budovy).

Zaujímavosťou je, že útočník Tomáš Surový absolvuje počas víkendu hneď dva štarty. Predstavil sa v Súboji legiend bude aj v zostave „baranov“ si zahrá v ligovom zápase v drese Banskej Bystrice.

Kaufland Winter Classic Games 2019 – Tipsport liga

Štadión VŠC Dukla Banská Bystrica (Štiavničky)

HC ’05 iClinic Banská Bystrica – HKM Zvolen

hrá sa od 14.00

Góly:

Vylúčenia:

strely na bránu: 0:0, vylúčenia: 0:0 na 2 min., presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodcovia:

Zostavy:
Banská Bystrica:
Zvolen:

Zobraziť fotogalériu k článku:
Kaufland Winter Classic Games 2019 v Banskej Bystrici

Viac k témam: HC ’05 iClinic Banská Bystrica, HKm Zvolen, Kaufland Winter Classic Games 2019, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Kaufland Winter Classic Games 2019 (foto): HC ’05 iClinic Banská Bystrica – HKM Zvolen (online) © SITA Všetky práva vyhradené.

3. februára 2019