Kapitán „červených diablov“ Hazard sa podľa médií už ústne dohodol na prestupe do Realu Madrid

380013_eden hazard 676x451.jpg

LONDÝN 18. júla (WebNoviny.sk) – Kapitán belgickej futbalovej reprezentácie na nedávno skončených XXI. majstrovstvách sveta v Rusku Eden Hazard pravdepodobne odíde z anglického klubu FC Chelsea. Podľa francúzskych médií sa už ústne dohodol s funkcionármi Realu Madrid.

Hazard v Rusku priviedol „červených diablov“ k historickému 3. miestu. Po sobotňajšom víťazstve nad Anglickom (2:0) jasne naznačil, že má v úmysle ukončiť pôsobenie na Stamford Bridge.

Odporúčame:
Eden Hazard naznačuje po MS vo futbale 2018 odchod z Chelsea, jeho prioritou je Real Madrid

„Mám za sebou šesť rokov v Londýne a teraz aj skvelé majstrovstvá sveta. Možno už nastal čas skúsiť aj niečo iné,“ povedal Eden Hazard.

„Konečné rozhodnutie však nie je na mne, ale na Chelsea. Pôjdem teraz na dovolenku a potom uvidím, čo sa stane. Moje meno ste už spojili azda so všetkými klubmi. Budúci týždeň to bude možno Bayern Mníchov, ale viete aká je moja priorita, nik iný ako Real,“ povedal 27-ročný krídelník.

Viac k témam: Eden Hazard, futbal, Real Madrid
Zdroj: Webnoviny.sk – Kapitán „červených diablov“ Hazard sa podľa médií už ústne dohodol na prestupe do Realu Madrid © SITA Všetky práva vyhradené.

18. júla 2018