Foto: Britská kráľovská rodina zverejnila oficiálne rodinné fotografie po krste princa Louisa

381305_royal_christening_prince_louis_17446 b7a4394feaba4603bf5a7904a528b6b9 676x451.jpg

LONDÝN 16. júla (WebNoviny.sk) – Kensingtonský palác zverejnil nové oficiálne rodinné fotografie pri príležitosti minulotýždňových krstín princa Louisa.

Na štvorici snímok, ktoré vznikli v londýnskom Clarence House po tom, ako malého princa 9. júla pokrstili v kráľovskej kaplnke St James’s Palace, ho drží v náručí jeho matka, vojvodkyňa Catherine z Cambridgea.

Odporúčame:
Video: Princa Louisa pokrstili vodou z rieky Jordán, má šesť krstných rodičov

Zábery, o ktoré sa postaral celebritný fotograf Matt Holyoak, zachytávajú princa Williama s manželkou a troma deťmi – Louisom, trojročnou princeznou Charlotte a štvorročným princom Georgeom, i širšou rodinou.

Na fotografiách sú aj princ Charles s Camillou, vojvodkyňou z Cornwallu, mladomanželia Harry a Meghan, po sobáši známi aj ako vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu, rodičia vojvodkyne Catherine, jej sestra Pippa s manželom Jamesom Matthewsom a tiež ich brat James Middleton. Na jednej je pritom len Catherine so synčekom v záhrade.

Odporúčame:
Video: Svadba princa Harryho a herečky Meghan Markle

Princ Louis z Cambridgea sa narodil 23. apríla v londýnskej St Mary’s Hospital. Louis Arthur Charles je piaty v poradovníku čakateľov na trón.

Viac k témam: princ Harry, princ Louis z Cambridgea, Princ William, Veľká Británia, vojvodkyňa Catherine
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Britská kráľovská rodina zverejnila oficiálne rodinné fotografie po krste princa Louisa © SITA Všetky práva vyhradené.

16. júla 2018