Ed Sheeran kúpil rodičom auto a byt v Londýne

Spevák naznačil, že svojich rodičov priviedol bližšie k sebe, aby sa mohli postarať o budúce vnúčatá.

BRATISLAVA 22. decembra (WebNoviny.sk) – Anglický hudobník Ed Sheeran kúpil svojim rodičom Johnovi a Imogen Sheeranovcom auto a byt v Londýne. Dvadsaťštyriročný spevák v rozhovore pre bulvárny denník The Sun prezradil, že byt za 750-tisíc libier (1,01 milióna eur) sa nachádza oproti jeho domu v severnej časti mesta.

Rodák z mestečka Hebden Bridge naznačil, že svojich rodičov priviedol bližšie k sebe, aby sa mohli postarať o budúce vnúčatá. „Kúpil som dom na vidieku, asi míľu (1,6 kilometra, pozn. SITA) od miesta kde žijeme. A kúpil som byt a dom v Londýne, ktoré sú takmer oproti sebe. Takže, keď budem mať deti a začnú byť trochu otravné, budem mať nablízku ich starých rodičov,“ vyhlásil.

Edward Christopher „Ed“ Sheeran vydal v septembri 2011 debutový album s názvom +, z ktorého pochádzajú single The A Team, You Need Me, I Don’t Need You, Lego House, Drunk, Small Bump a Give Me Love. Vlani uviedol na trh spomínanú druhú štúdiovku x, z ktorej ponúkol skladby Thinking Out Loud, Sing, Don’t, Photograph či Bloodstream (feat. Rudimental). S oboma nahrávkami dobyl UK Chart a s druhou aj americký albumový rebríček Billboard 200. Podarilo sa mu získať napríklad štyri BRIT Awards, dve Ivor Novello Awards či dve MTV Europe Music Awards.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

22. decembra 2015