Do troch až štyroch týždňov by som mal opäť hrať, vraví zranený Ladislav Nagy

401227_ladislav nagy hc kosice 676x451.jpg

KOŠICE 31. januára (WebNoviny.sk) – Skúsený slovenský hokejový krídelník Ladislav Nagy bude pre zranenie slabín pauzovať približne tri až štyri týždne.

Zranil sa v zápase proti Liptákom

Hráč tipsportligového HC Košice to potvrdil pre športové spravodajstvo RTVS. „Mám trošku natrhnuté vlákna, musí sa to sceliť a zahojiť. Myslím si, že do troch-štyroch týždňov by som mal opäť hrať,“ povedal 39-ročný Nagy.

Zdravotnú indispozíciu utrpel v sobotňajšom dueli najvyššej slovenskej súťaže v Spišskej Novej Vsi proti Liptovskému Mikulášu.

Líder produktivity Tipsport ligy

V najbližšom čase bude chýbať nielen svojmu klubovému zamestnávateľovi, ale aj reprezentačnému trénerovi Craigovi Ramsaymu na prípravnom turnaji Kaufland Cup v Bratislave (7. – 9. februára).

Skúsený Nagy je so 61 bodmi (34+27) zo 48 zápasov nielen lídrom produktivity svojho klubu, ale aj celej Tipsport ligy. Vlani bol na MS v Dánsku s 10 bodmi (1+9) najproduktívnejším Slovákom.

Viac k témam: HC Košice, Kaufland Cup, slovenská hokejová reprezentácia, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Do troch až štyroch týždňov by som mal opäť hrať, vraví zranený Ladislav Nagy © SITA Všetky práva vyhradené.

31. januára 2019