Dlhy v Žiline sú údajne minulosťou, trénerom „vlkov“ v Tipsport lige by mal byť Paukovček

381454_pavol paukovcek 676x488.jpg

ŽILINA 17. júla (WebNoviny.sk) – Trénerom hokejistov MsHK Žilina v ročníku 2018/2019 by mal byť Pavol Paukovček. Zmluvu podpíše, keď Žilina definitívne dostane licenciu pre účasť v slovenskej najvyššej hokejovej súťaži, čo by sa malo udiať vo štvrtok.

Odporúčame:
Mladý slovenský reprezentant Šimun dostane šancu v Slovane, ostáva však hráčom Nových Zámkov

„Do nedele večera nám doručili čestné vyhlásenia o bezdĺžnosti všetci hráči, s ktorými spoločnosť MsHK Žilina nemala vysporiadané vzájomné vzťahy za ročník 2017/2018. K utorku boli zo strany klubu vyplatené všetky záväzky voči hráčom, v zmysle podpísaných dohôd,“ uviedli zástupcovia klubu na oficiálnej prezentácii na facebooku.

Zástupcovia MsHK Žilina už pripravujú skladbu kádra pre blížiaci sa ročník. Predbežne je na letnú prípravu dohodnutých 23 hráčov. „O post v základnej zostave zabojuje deväť Žilinčanov,“ píše sa na facebooku. V Žiline sú aktuálne otvorené aj funkcionárske pozície. Na post generálneho manažéra je nominovaný Tibor Šenkár, na pozíciu športového riaditeľa zase Milan Čanky.

Viac k témam: hokej, MsHK Žilina, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Dlhy v Žiline sú údajne minulosťou, trénerom „vlkov“ v Tipsport lige by mal byť Paukovček © SITA Všetky práva vyhradené.

17. júla 2018