Diego Costa sa odmieta vrátiť do Chelsea, chce opäť hrať v Atléticu Madrid

349648_diego costa 640x420.jpg

LONDÝN 17. augusta (WebNoviny.sk) – Futbalový útočník Diego Costa potvrdil, že sa neplánuje vrátiť do anglického klubu FC Chelsea a znovu vyjadril záujem pripojiť sa k svojmu bývalému pôsobisku Atléticu Madrid.

Španielsky futbalista brazílskeho pôvodu sa nezúčastnil na predsezónnej príprave FC Chelsea. Tréner londýnskeho tímu Antonio Conte hráčovi povedal, že nefiguruje v jeho plánoch pre budúcu sezónu.

Odporúčame:
Video: Hamšíka potešilo víťazstvo Neapola nad Nice, chýbal mu ešte jeden gól

V súčasnosti sa Costa pripravuje doma v Brazílii. Anglický tím sa však vyjadril, že očakáva jeho návrat a zapojenie sa do tréningu. Akýkoľvek transfer do Atlética komplikuje fakt, že klub má pozastavené prestupy do januára budúceho roka. „Moje pôsobisko už je jasné. Musím sa vrátiť do Atlética Madrid,“ povedal dvadsaťosemročný futbalista v stanovisku. „Vyzerá to ako slepá ulička, keďže Chelsea ma nechce uvoľniť. Verím však, že sa situácia vyrieši mojím návratom do Španielska,“ dodal.

Anglický klub hrozí hráčovi sankciami, ak sa nezapojí do tréningového procesu a naďalej bude FC Chelsea ignorovať. Costa prestúpil k Londýnčanom v roku 2014. Získal s nimi dva ligové tituly a jednu trofej v Ligovom pohári.

Viac k témam: Diego Costa, FC Chelsea, futbal
Zdroj: Webnoviny.sk – Diego Costa sa odmieta vrátiť do Chelsea, chce opäť hrať v Atléticu Madrid © SITA Všetky práva vyhradené.

17. augusta 2017