Danko prestal blúzniť a ohol chrbát, reagoval Sulík na výsledky Koaličnej rady

BRATISLAVA 25. augusta (WebNoviny.sk) – Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko prestal blúzniť, ohol chrbát a Robert Fico mu jeho úlety veľkoryso prepáčil, konštatuje predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík.

Odporúčame:
Aktualizované: Fico, Bugár a Danko sa dohodli na vytvorení dodatku ku Koaličnej zmluve

„Inak to nešlo, lebo táto korupčná koalícia naozaj nemá v rozkrádaní verejného majetku alternatívu“. V reakcii na výsledky Koaličnej rady a na výroky, ktoré odzneli na tlačovej besede koalície, to vyhlásil Sulík. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa SaS Katarína Svrčeková.

Odporúčame:
Koaličná kríza sa asi pomaly upokojuje, myslí si politológ

„Teraz všetci traja hľadajú vonkajšieho nepriateľa a mieria na SaS. Triafajú vedľa, ale v jednom sa nemýlia, nie sme ich priatelia, ale tí, ktorí ich čoskoro odstavia od moci. Výrok predsedu SNS Danka, že dnešná koaličná rada bola najmä o ľudskosti a nastavení chémie, by si mal tento chemik ľudských duší nechať zarámovať,“ uviedol Richard Sulík.

Koaličné strany sa dnes dohodli na vytvorení pracovnej skupiny, ktorá bude pracovať na vytvorení dodatku ku Koaličnej zmluve. Oznámil to po rokovaní dnešnej Koaličnej rady premiér Robert Fico (Smer-SD), podľa ktorého bolo rokovanie dlhé, vážne, konštruktívne aj dobré.

Viac k témam: Andrej Danko, Béla Bugár, koaličná kríza, Most-Híd, Richard Sulík, Robert Fico, SaS Sloboda a Solidarita, Smer-SD, SNS Slovenská národná strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Danko prestal blúzniť a ohol chrbát, reagoval Sulík na výsledky Koaličnej rady © SITA Všetky práva vyhradené.

25. augusta 2017