Cristiano Ronaldo si nezahrá na piatich zápasoch, rozhodol športový súd

350133_cristiano ronaldo 4 640x420.jpg

MADRID 22. augusta (WebNoviny.sk) – Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo neuspel s odvolaním proti 5-zápasovému zákazu činnosti, ktorý mu udelila Španielska kráľovská futbalová federácia (RFEF) po prvom zápase domáceho superpohára medzi Realom Madrid a FC Barcelona.

Rozhodol o tom v utorok Španielsky športový súd, ktorý uznal, že trest je pre hráča Realu férový. Informovala o tom napríklad aj stránka eurosport.com. „Ďalšie nepochopiteľné rozhodnutie. Bezprávia ma však nepoložia. Ako vždy, vrátim sa späť silnejší. Ďakujem všetkým, ktorí ma podporujú,“ vyjadril sa Ronaldo prostredníctvom vlastného účtu na sociálnej sieti twitter.

Odporúčame:
Španielska futbalová federácia potvrdila trest pre Cristiana Ronalda

Tridsaťdvaročný Cristiano Ronaldo musí nútene stáť jedno stretnutie za červenú kartu a štyri zápasy za sotenie rozhodcu do chrbta. Vynechal už odvetu Španielskeho superpohára a prvý zápas Realu v novom ročníku najvyššej súťaže na Pyrenejskom polostrove La Ligy. Najbližšie sa bude môcť predstaviť 20. septembra proti Betisu Sevilla.

Viac k témam: Cristiano Ronaldo, futbal, Španielsko, športový súd
Zdroj: Webnoviny.sk – Cristiano Ronaldo si nezahrá na piatich zápasoch, rozhodol športový súd © SITA Všetky práva vyhradené.

22. augusta 2017