Chris Brown priznal, že bol v mladosti arogantný

V rozhovore pre americký magazín však uviedol, že ho zmenila dcéra Royalty.

BRATISLAVA 20. decembra (WebNoviny.sk) – Americký r’n’b spevák Chris Brown priznal, že bol hlupák, no zmenila ho jeho dcéra Royalty. V rozhovore pre americký Notion Magazine hovoril tiež o najnovšom albume, ktorý vyšiel 18. decembra a pomenoval ho práve po dcérke, ktorú má s expartnerkou, bývalou modelkou Niou Guzman.

Dvadsaťšesťročný interpret hudobnú novinku označil ako album reflexie a vyjadril sa, že mu dáva možnosť pozrieť sa do minulosti. „Ľudia robia chyby, ja robím chyby, súdil som ľudí, ktorí robili chyby a oni ma súdili tiež. Najlepšie na tom je, že som sa niečo naučil,“ vyjadril sa a skonštatoval, že bol v mladosti arogantný. „Ďakujem Bohu, že mal pre mňa niečo väčšie,“ povedal, pričom mal podľa magazínu na mysli svoju ratolesť. Dodal, že sa mu páči byť otcom.

Christopher Maurice Brown má zatiaľ na konte osem albumov – sólovky Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011), Fortune (2012), X (2014), spoločný album s rapperom Tygom s názvom Fan Of A Fan: The Album (2015) či najnovší spomínaný album Royalty. K jeho najúspešnejším singlom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss (feat. T-Pain), Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes) či Don’t Wake Me Up a Loyal (feat. Lil Wayne & Tyga). V roku 2012 získal za nahrávku F.A.M.E. cenu Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album. Zviditeľnil sa tiež napadnutím speváčky Rihanny a konfliktami s Drakeom a Frankom Oceanom.

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

20. decembra 2015