Bohuslava obvinili z ďalšieho, zatiaľ ôsmeho prepadnutia

Bohuslav sa stál známym aj tým, že po jeho januárovom zadržaní vyskočil z okna na policajnom oddelení na Osvetovej ulici. BRATISLAVA 25. januára (WebNoviny.sk) – Bohuslava, ktorý v Bratislave prepadával hlavne dôchodkyne, v stredu popoludní obvinili už z ôsmeho lúpežného prepadnutia. Ráno polícia informovala, že Bratislavčanovi pribudlo siedme obvinenie. Koncom vlaňajšieho novembra na chodníku medzi domami na Podzáhradnej ulici prepadol 39-ročnú ženu a po krátkom zápase jej ukradol kabelku. Spôsobil jej škodu zhruba 300 eur a ľahké zranenia.

Popoludní už čelil ôsmemu obvineniu a polícia stále zisťuje, čo všetko má ešte na svedomí. Zatiaľ posledné obvinenie je zo začiatku minuloročného októbra. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, vo vstupnej chodbe jedného z domov na Rezedovej ulici napadol 68-ročnú ženu. Tá spadla na zem a zranila si hlavu, lupič je zobral kabelku a spôsobil jej škodu asi 200 eur.

Bohuslav sa stál známym aj tým, že po jeho januárovom zadržaní vyskočil z okna na policajnom oddelení na Osvetovej ulici. Policajt sa mu v tom pokúšal zabrániť, zachytil ho za nohy, no pádu už nezabránil. Okolnosti tohto incidentu preveruje inšpekcia.

Bratislavčan už bol v minulosti viackrát trestaný, naposledy za drogovú trestnú činnosť.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

25. januára 2017