Boateng bol jeden z najhorších hráčov FC Barcelona, navyše mu počas zápasu La Ligy vykradli byt

403349_kevin prince boateng fc barcelona 676x418.jpg

BARCELONA 18. februára (WebNoviny.sk) – Odkedy je ghanský futbalista Kevin-Prince Boateng hráčom španielskeho FC Barcelona, neprežíva práve najšťastnejšie chvíle.

Tridsaťjedenročný útočník, ktorý prišiel k „blaugranas“ na hosťovanie do konca sezóny z talianskeho Sassuola, odohral za svojho dočasného zamestnávateľa iba dva zápasy a pri svojej sobotňajšej premiére v La Lige proti Valladolidu (1:0) bol jedným z najhorších hráčov stretnutia.

Jediný strelecký pokus

Portál goal.com upozornil na fakt, že Boateng mal jeden jediný nebezpečnejšie vyzerajúci strelecký pokus až v polovici druhého polčasu.

Pri ďalšej šanci Boateng dokonca ani nevystrelil a snažil sa vypýtať si namiesto toho penaltu alebo aspoň rohový kop.

Prišiel o šperku aj peniaze

Na ihrisku sa herne trápil a jeho útočné povinnosti musel vykrývať stopér Gerard Piqué. Sobota bola pre Afričana nešťastná aj z iného dôvodu.

Počas zápasu mu neznámi zlodeji vykradli dom a podľa webu denníka AS mu zmizli veci v hodnote približne 400-tisíc eur. Medzi ukradnutými vecami mali byť viaceré šperky, hodinky a rovnako aj finančná hotovosť.

Viac k témam: FC Barcelona, La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Boateng bol jeden z najhorších hráčov FC Barcelona, navyše mu počas zápasu La Ligy vykradli byt © SITA Všetky práva vyhradené.

18. februára 2019