aktualizované: 3. marca, 19:44
BRATISLAVA 3. marca (WebNoviny.sk) – Predseda Národnej rady SR Andrej Danko v zmysle zákona oficiálne požiadal o mimoriadne vystúpenie vo vysielaní RTVS.
Agentúru SITA o tom informovala riaditeľka Odboru komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie NR SR Zuzana Čižmáriková.
Odporúčame:
Robert Kaliňák nemieni odstúpiť z funkcie ministra, k pôsobeniu Troškovej a Jasaňa sa nevyjadril
O mimoriadne vystúpenie v RTVS už požiadali aj prezident SR Andrej Kiska a predseda vlády SR Robert Fico. V nedeľu 4. marca po večerných správach RTVS na Jednotke ako prvý vystúpi prezident Andrej Kiska, po ňom by mal vystúpiť premiér Robert Fico.
Ako agentúre SITA potvrdila hovorkyňa RTVS Erika Rusnáková, traja najvyšší ústavní činitelia vystúpia v nedeľu od 19.40 h na Jednotke. Svoje prejavy prednesú v poradí prezident Andrej Kiska, predseda Národnej rady SR Andrej Danko a ako tretí premiér Robert Fico.
Viac k témam: Andrej Danko, Andrej Kiska, Ján Kuciak, Robert Fico, RTVS Rozhlas a televízia Slovenska, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Aktualizované: Po Ficovi a Kiskovi žiada o mimoriadne vystúpenie v RTVS aj Andrej Danko © SITA Všetky práva vyhradené.
3. marca 2018